ЕКОНОМСКА ШКОЛА, ЈЕДНА ОД 100 ШКОЛА У ПРИЧИ О СВЕТСКОЈ НЕДЕЉИ ОБРАЗОВАЊА

Економска школа, једна од 100 школа у причи о Светској недељи образовања и једна од четири из региона, позива вас да подржите школе са Балкана.

Упознајте , такође, и светске наставнике током Светске недеље образовања коју подржава више од 30 организација међу којима су Уједињене нације, Уницеф и Светска банка. После регистрације и присуства догађајима добићете сертификат о приству светком догађању у образовању, током Светске недеље образовања.

РЕГИСТРУЈТЕ СЕ (обратите пажњу на разлику у времену  код нас је тада + 2 сата)

1.догађај:

18.00 – 19.00, 5. октобра 2020, Основна школа “Милан Ракић” Мионица, Република Србија, назив наставне праксе: “Како смо интегрисали искуствено учење”

2. догађај:

14.00 – 15.00, 6. октобра 2020, Основна школа Чазма, Хрватска, назив наставне праксе: “Нове методе поучавања за учење на даљину”

3 .догађај

11.00 – 12.00, 6. октобра 2020, Економска школа у Нишу, Република Србија, назив наставне праксе: “Напредак у родној равноправности стварањем предузетничких програма за девојчице”

4 .догађај:

21.00 – 22.00, 8. октобра 2020, Општа гимназија Католичког школског центра, Бања Лука, БИХ,назив наставне праксе: “Подршка напредним ученицима”

#WorldEduWeek #T4Ambassador #EduBalkan #BalkanskaZbornica #SDGWomen #TakeActionEdu #TeachSDGs #EducationForAll #EducationMatters #TeachersRock #SDGs #GlobalGoals