ПРИЈАВА ЗА УЧЕСТВОВАЊЕ НА HIGH SCHOOL CASE COMPETITION

Позивамо ученике Економске школе да се пријаве на High School Case Competition у организацији ФОН-а.

Прва фаза пројекта јесте уводна радионица, кроз коју желимо да упознамо ђаке о самом концепту студије случаја и основним вештинама неопходним за њено решавање. Друга фаза је решавање пословне студије случаја у сарадњи са менторима који ће помоћи ђацима да науче о начину приступања пословном проблему и његовом решавању. Студију случаја ће задати једна од најпознатијих српских компанија која већ дужи низ година послује у Србији. У трећој фази следи презентовање решења пред жиријем и пласман најбољих тимова у полуфиналне такмичења.

Видео материјал који се налази на линку, је од велике важности за наш пројекат јер представља суштину High School Case Competition.

Пријављивање тимова можете извршити путем линка.