УЧЕНИЦИ ЕКОНОМСКЕ ШКОЛЕ ОСВОЈИЛИ ПРВО И ДРУГО МЕСТО У КАТЕГОРИЈИ МАРКЕТИНШКОГ НАСТУПА

У оквиру пројекта „Школа студентског и ученичког предузетништва“, у организацији Високе пословне школе струковних студија из Лесковца, у конкуренцији од 27 тимова два тима Економске школе из Ниша освојила су прво и друго место у категорији маркетиншког наступа и коришћењу друштвених мрежа у промотивне сврхе.

30724689_1929537187116649_6342716778275143680_n

Тим са пројектом “Виво” у саставу: Јана Миленковић, Анђелина Станковић, Мина Момировић, Мануела Петровић, Анастасија Симић, Давид Милошевић и менторски тим: Слађана Радојловић, Олгица Крстић и Оливера Аризановић, освојио је прво место.

Друго место у оквиру пројекта „Школа студентског и ученичког предузетништва“, у организацији Високе пословне школе струковних студија из Лесковца освојио је тим Економске школе са пројектом “Бици спорт” у саставу: Немања Марковић, Сандра Бећировић, Нела Јовановић, Јована Вељановска, Емилија Кулић, Марта Стојановић и Кристијан Танић.
Са менторским тимом: Данијела Ђукућ, Данијела Стефановић и Драгана Петровић.