УЧЕНИЧКА КОМПАНИЈА ЕКОНОМСКЕ ШКОЛЕ У ТОП 10 НАЈБОЉИХ У СРБИЈИ

Ученичка компанија „Сигнал“ у саставу Јана Цекић, Ива Игић, Анђела Маринковић, Милена Миљковић, Миљана Петровић и Јован Јовановић, под менторством професора Братислава Васића, налази се у ТОП 10 најбољих ученичких компанија на Националном такмичењу најбољих ученичких компанија Србије.

С обзиром на дешавања у нашој земљи везаних за пандемију вируса COVID – 19, Национално такмичење најбољих ученичких компанија одржано је online 17 – 18. јуна 2020. године, у организацији Достигнућа младих у Србији. За титулу „најбоље ученичке компаније“ и представника Србије на европском такмичењу борило се 20 најбољих ученичких компанија из пет региона.

Млада и перспективна ученичка компанија „Сигнал“ бави се производњом и продајом допунских светала за семафоре који светлосну сигнализацију чини видљивијом,  док пречишћивач ваздуха омогућава здравију и чистију животну средину.