ЕКОНОМСКА ШКОЛА МЕЂУ 100 НАЈУСПЕШНИЈИХ НА СВЕТСКОЈ НЕДЕЉИ ОБРАЗОВАЊА

Ученици и колектив Економске школе из Ниша су срећни и поносни што ће у октобру бити део светског догађаја Светска недеља образовања. (World Education Week). Част нам је што ћемо поделити причу о својој школи и Србији у оквиру глобалног образовног догађаја бавећи се темом Изградња програма за побољшање запошљивости, предузетништва и животних вештина (Building programmes to enhance employability, entrepreneurship and life skills).

Бити међу 100 школа које ће представити своје примере добре праксе је зузетна част за све нас који чинимо Економску школу. Сви ми у школи чинимо једну велику породицу у којој се стичу предузетничке вештине, али учи и људскост, пре свега. Наше поруке су да знање расте када се дели и да слога и тимски рад кућу граде, а слога и повезивање наставника читавог света граде пут у бољи свет за све нас.

WorldEduWeek #T4Ambassador #EduBalkan #BalkanskaZbornica #SDGWomenTakeActionEdu #TeachSDGs #EducationForAll #EducationMatters #TeachersRockSDGs #GlobalGoals