МЛАДИ ЕКОНОМИСТИ БУДЕ ДОБРО У ЉУДИМА

На иницијативу Ученичког парламента Економске школе, а уз подршку колектива Школе, 8.4.2023. године на Лазареву суботу релизовано је финале пројеката “Пробудимо добро у људима” и представљена колекција ускршње декорације на хуманитарној продајној изложби у Парку Светог Саве. Декоративне предмете су креирали млади економисти уз подршку својих наставника, а током пројекта су учили економију у пракси од идеје до финалног производа, кроз набавку до додате вредности.

Младалачки ентузијазам и алтруистичка осећања која се негују у Економској школи из Ниша у много наврата су били усмерени ка подршци онима којима је помоћ неопходна. Тако је и ових празничких дана у оквиру овог пројекта, чију је реализацију помогла и Општина Медијана обезбеђујући место и штандове за продају декорације.

Сва средства која су прикупљена током продаје намењена су нашим млади суграђанима, херојима, којима је на путу оздрављења потребна и наша подршка.