Ученице Економске школе освојиле прво место на регионалном такмичењу „Знамените личности на новчаницама“

Економска школа из Ниша је освојила прво место на регионалном такмичењу и пласман на национално такмичење у квизу „Знамените личности на новчаницама“. Такмичење је одржано у Високој пословној школи у Лесковцу, а под покровитељством и у организацији Одсека за изложбе и едукацију Народне банке Србије. Учествовало је 10 школа и 50 такмичара.Честитке за сјајан ученички тим који чине: Неда Динић, Петра Ђорђевић, Кристина Павловић и Кристина Ђурић из одељења IV сбо и професоре менторе који су спремали ученике за убедљиву победу.

Информације о такмичењу је објавила НБС на својој facebook страници 31.10.2022. И на следећем линку су информације о такмичењу.