ТРЕЋЕ МЕСТО НА ТАКМИЧЕЊУ ПОСЛОВНИ ИЗАЗОВ

Ученица IVe4 Милица Богдановић показала је изузетне пословне вештине и креативност у оквиру свог тима на такмичењу Пословни изазов освојивши треће место и пласман на национално такмичење. Идеја њеног тима била је кафић који љубитељима читања, поред традиционалног искуства у кафићу, омогућава уживање у омиљеним књигама, како у тврдим корицама тако и у дигиталном формату. Тим су чинили: Аћифи Ћетин (Средња школа “Sezai Suroi”), Милица Богдановић (Економска школа Ниш), Јована Стошић (Медицинска школа Врање), Наталија Илић (Гимназија Прокупље) и Богдан Ристић (Трговинско-угоститељска школа Лесковац). Све похвале Милици и њеној менторки Јелени Милосављевић, али и осталим представницима наше школе који су показали одлична знања и способности.