ТИМ ЕКОНОМСКЕ ШКОЛЕ НА РАДНОМ САСТАНКУ СРЕДЊИХ СТРУЧНИХ ШКОЛА И КОМПАНИЈЕ АРИСТОН

Дана 13.12.2023. у Научно-технолошком парку у Нишу одржан је радни састанак компаније Аристон са средњим стручним школама из Ниша. Током овог догађаја представила се и наша школа.

Циљ састанка је био представљање образовних профила и квалификација наших ученика ради успостављања будуће сарадње, попут стручне праксе, дуалног образовања и, најбитније, запошљавања ученика после завршетка образовања.

Тиму Економске школе, који је предводио директор школе Владимир Кузмановић чинили су га: Данијела Ђукић, Кристина Петровић, Теодора Ђукић, Мирјана Костадинов, Јелена Милосављевић и Владимир Јовановић, је част и задовољство што су могли да представе своју школу на овом састанку.