MЕДИЈАНА СПОРТ ФЕСТ

Медијана спорт фест је спортска манифестација у којој учествују ученици који нису регистровани ни у једном спорту. Организатор је општина Медијана. Такмичења се одвијају на спортским теренима ОШ “Душан Радовић”. Учествују ученици свих основних и средњих школа Ниша. Економска школа постигла је следеће резултате:

Филип Цветковић је освојио златну медаљу за атлетску дисциплину трчање на 100 метара, Андрија Милојевић такође златну медаљу за атлетску дисциплину скок у даљ, Немања Милошевић сребрну медаљу у трци на 300 метара и Јана Ђорђевић сребрну медаљу за скок у даљ.

Освојили смо златне медаље и у оквиру колективних спортова – у фудбалу и женској кошарци, а екипа кошаркаша наше школе овојила је друго место и сребрну медаљу.