Успеси на Медијана спорт фесту 2017.

Као увек и ове године наша школа је са задовољством прихватила позив општине Медијана и укључила се у спортско такмичење “Спортфест Медијана 2017“. Међу бројним ученицима основних и средњих школа који имају прилику да се такмиче ђаци наше школе одлучили су да се опробају у неким спортовима: одбојка, баскет, мали фудбал и атлетика. Kао школа на бројне начине помажемо нашим ђацима, спортистима да се баве спортом професионално и рекреативно.  Тако су они и овог пута били међу најбољима и освојили треће место у одбојци, треће место у малом фудбалу, треће место у баскету у женској групи, у атлетици на 100 метара (дечаци) треће место, у атлетици на 600 метара (дечаци) треће местодруго место у скоку у даљ (дечаци).
Овим путем за уложени рад и труд као школа желимо и ми да се захвалимо нашим ученицима и да им пожелимо пуно успеха на предстојећим такмичењима.

image3image4medijana sport fest